We werden deze maand door de Eindhovense brouwerij Van Moll weer getrakteerd op twee overheerlijke specials, lekker divers van smaak. Voor de liefhebbers van zware en donkere bieren is er een nieuwe editie van de Shadow Assassin Black Barley Wine, deze keer gerijpt op bourbonvaten van Buffalo Trace. Is dat wat te heftig, dan kan je met The Love Movement je hart ophalen. Deze heerlijke Tripel is namelijk lekker subtiel gedryhopped met de hopsoort Mosaic voor een fijn fruitig en bitter randje aan de klassieke Belgische stijl.
Bestel ze nu en je kan ze begin volgende week al in huis hebben. Wil je de geweldige core-range bieren van Van Moll ook eens proberen? Je kan nog steeds een super handige mixdoos bestellen, check de knop hieronder!
Bourbon Barrel Aged Black Barley Wine, een terugkerende klassieker uit de stal van Van Moll. Door de rijping op Buffalo Trace heeft het bier een lekker stevige smaak van het bourbonvat gekregen, waardoor het een super smooth bier is geworden.
Door een account aan te maken in deze winkel kun je het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.