Heb je nog geen account? Klik op de knop om een account aan te maken
RegistrerenProblemen met inloggen? Wachtwoord vergeten?
Type: Barrel Aged
Fles doos 24 x 35,5CL
Alcohol %: 9,70
Een oase van smaak in de woestijn van de normaliteit, deze cocktail-geïnspireerde keizerlijke gose wordt gebrouwen met agave en zeezout en vervolgens gerijpt in tequilavaten. Wanneer het naar buiten
Lees meer..
Een oase van smaak in de woestijn van de normaliteit, deze cocktail-geïnspireerde keizerlijke gose wordt gebrouwen met agave en zeezout en vervolgens gerijpt in tequilavaten. Wanneer het naar buiten komt, raken we het met een gezonde dosis cactusvijgextract, waardoor de vloeistof zijn flamboyante fuchsia-gloed krijgt en de pittige scherpte verzacht met hints van bessen en meloen. Het is geen luchtspiegeling, het is de real deal. ¡Meer Agave Clásica Cactusvijg!
Dit bier is per doos verkrijgbaar
Consumentenadviesprijs Slijterij: € 6,25
Consumentenadviesprijs Horeca: € 10,20
Type: Barrel Aged
Fles doos 24 x 35,5CL
Alcohol %: 9,70
Een oase van smaak in de woestijn van de no..
Door een account aan te maken in deze winkel kun je het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenJe hebt geen artikelen in jouw winkelwagen